Wczytuję dane...
Zwrot towaru

Na podstawie ustawy o ochronie praw konsumenta istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny. O chęci dokonania zwrotu należy poinformować Sklep w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki, następnie Klient ma kolejnych 14 dni na odesłanie towaru.


Jeżeli zwracany towar będzie nosić ślady użytkowania wynikające z niewłaściwego sprawdzania produktu lub będzie uszkodzony (np. zapachy - perfumy lub środki piorące, zabrudzenia, oderwanie metki, uszkodzenia materiału), właściciel Sklepu może ubiegać się o odszkodowanie od Klienta za zmniejszenie wartości produktu (art. 34 ust. 4 Ustawy o Prawach Konsumenta). Jeżeli wskutek uszkodzeń zwrócony do Sklepu towar nie będzie nadawał się do dalszej sprzedaży, odszkodowanie od Klienta może wynieść nawet 100% wartości produktu.

Zwrotowi nie podlega towar wykonany na specjalne zamówienie oraz towar zakupiony bezpośrednio w siedzibie firmy.


Aby dokonać zwrotu towaru prosimy o przesłanie formularza zwrotu
(pobierz plik) na adres e-mail Sklepu.


Podstawą przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru na adres Sklepu w terminie 14 dni od daty zgłoszenia chęci dokonania zwrotu. Do zwracanego towaru prosimy dołączyć otrzymany paragon lub rachunek oraz podpisany przez Państwa formularz zwrotu.


Zwroty rozpatrywane są w terminie do 3 dni roboczych od daty dostarczenia zwracanego towaru do siedziby Sklepu.


Zwrotowi podlegają koszty zakupionego towaru oraz koszty dostawy towaru do Klienta w wysokości najtańszego sposobu dostarczenia oferowanego w Sklepie. Pieniądze zostaną zwrócone w terminie do 7 dni od otrzymania zwróconego towaru.