Wczytuję dane...
Współpraca

WSPÓŁPRACA HURTOWA

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty i chciałbyś / chciałabyś mieć je w swojej ofercie - napisz, zapytaj, poproś o cennik hurtowy. Tak, realizujemy zamówienia hurtowe zarówno na przedmioty znajdujące się w naszym asortymencie, jak i takie, które są dopiero w Twojej wyobraźni. Nie korzystamy z żadnych pośredników, nasze produkty pochodzą wprost od producentów, dlatego realizujemy również indywidualne projekty dopasowane do potrzeb kontrahenta. A może interesują Cię inne produkty z Nepalu, których nie znalazłeś w naszej ofercie? Napisz również - mamy na miejscu szerokie grono przyjaciół rękodzielników z różnych branż.
Nakładamy uczciwe, niewygórowane marże na artykuły zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej, dlatego jeśli nasze ceny wydadzą Ci się wysokie wiedz, że stoi za nimi odpowiednia jakość niejednokrotnie zachwalana przez Klientów - są to atuty naszej marki, których nie kładziemy na szali kompromisów.ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Marzysz o kaszmirowym kardiganie lub sukience, których nie można nigdzie znaleźć? Kilka razy do roku (zazwyczaj przy okazji przygotowywania zamówienia dla sklepu) zbieramy również indywidualne zlecenia - na pojedyncze produkty! Prześlij lub opisz nam swój projekt, załącz wymiary, a my dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie.